Hakkımızda

Emin Efe Yapı Nalbur olarak sizlere birinci sınıf kalite inşaat malzemlerini en ekonomik fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutun firmamız sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktadır.

İstanbul bölgesinde inşaat malzemleri satışı, çatı malzemeleri satışı, yalıtım malzemeleri satışı, boya malzemeleri satışı, alçı-sıva malzemleri satışı, hırdavat satışı ve kum satışı sunmaktayız. İnşaat malzemleri ve çatı malzemeleri satışını siz müşterilerimize en ekonomik fiyatlar ile birinci sınıf malzeme satışı sunmaktayız. İnşaat malzemesi çözümleri için firmamız ile tanışın. Emin Efe Yapı Nalbur sizlere sadece bir telefon kadar uzaktadır. İletişim

Ekonomik Fiyat

En uygun fiyatlara inşaat malzemeleri satışı yapmaktayız.

Kaliteli Malzeme

Malzemelermizin tümü 1.sınıf kalitedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Adrese Teslim

En hızlı ve en güvenilir şekilde malzemelerinizi teslim ediyoruz.

Emin Efe Nalbur Nedir Ne İş Yapar?

Emin Efe Yapı Nalbur aynı zamanda hırdavatçı olarak da bilinmektedir. Hemen hemen bütün inşaat malzemelerinin yer aldığı nalburlarda pek çok inşa malzemesi satılmaktadır.

Nalburiye Malzemeleri Nelerdir?

Nalbur malzemeleri en nihayetinde inşaat malzemeleri kategorisinde yoğunlaşmaktadır. Bu yüzden çivi, kilit, boya, tuğla, beton, çimento, kum, kablo, tel, testere, tornavida, alçıpan gibi malzemeler nalbur malzemeleri içerisinde yer almaktadır.

İnşaat Malzemeleri En Ekonomik Şekilde Nereden Temin Edilir?

İnşaat malzemeleri farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Yapı malzemeleri diğer malzemelere nispeten daha kaliteli ürünlerdir. Bundan dolayı da fiyatta farklılıklar görülmektedir. Sizlere en yakın nalbur inşaat malzemeleri satış nalburu veya çeşitli ilçelerdeki nalburlara göz atmanızda fayda var. Böylece kaliteli ancak uygun fiyatlı malzemeleri karşılaştırabilirsiniz.

Başa dön
Tıkla Ara