Osb Levha Satışı – Osb Satan Yer

OSB levha, ahşap liflerinin özel bir yönlendirme ve presleme işlemiyle bir araya getirilerek yapılan bir levha malzemesidir. OSB’nin avantajları arasında dayanıklılık, düzgünlük, düşük maliyet ve çevre dostu olma özellikleri bulunmaktadır.  En uygun fiyatlara ve kaliteli osb satışı yapan firma arıyorsanız bizlere ulaşın. İletişim

OSB genellikle kontrplak gibi diğer ahşap levha malzemeleriyle benzer uygulamalara sahiptir. Fakat genellikle daha ekonomik bir seçenek olarak kabul edilmektedir. İnşaat sektöründe OSB, zemin kaplamaları, duvar panelleri, tavan kaplamaları, çatı kaplamaları gibi birçok uygulamada kullanılmaktadır. Aynı zamanda mobilya yapımında da tercih edilmektedir.

Osb Levha Fiyatları ve Ölçüleri

Osb levhanın alanı yaklaşık 3 metrakaredir. Kalınlık, en ve boy olarak osb ölçüleri şu şekildir:

OSB Ölçüleri KalınlıkOSB Ölçüleri En Boy
9mm1,22×2,44
10mm1,22×2,44
11mm1,22×2,44
15mm1,22×2,44
20mm1,22×2,44

Genellikle inşaat malzemeleri fiyatları çoğu yerde aynıdır. Osb levha fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlar coğrafi konum, kalite, kalınlık, marka ve alım miktarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca, piyasa koşulları, talep ve arz durumu gibi etkenler de fiyatları etkilemektedir.

Avantajları; ağır yük taşıma, boyut ve şekil değiştirmeme, alternatif malzemelere göre ekonomik ve kullanım kolaylığı gibi osb avantajları vardır. Firmamız sizlere en uygun fiyata kaliteli osb satışı yapmaktadır. Kaliteli osb temini içini bize ulaşın.

OSB Ürünleri En Ekonomik Şekilde Nereden Temin Edilir?

OSB ürünleri farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Yapı malzemeleri diğer malzemelere nispeten daha kaliteli ürünlerdir. Bundan dolayı da fiyatta farklılıklar görülmektedir. Sizlere en yakın nalburlar dışında osb satan yerler veya çeşitli ilçelerdeki nalburlara göz atmanızda fayda var. Böylece kaliteli ancak uygun fiyatlı malzemeleri karşılaştırabilirsiniz.

osb satışı, osb levha satışı , osb satan yer, osb satan yerler, osb satan yer, osb satan nalbur, osb fiyatları, osb ölçüleri.

Osb Levha Satışı – Osb Satan Yer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Tıkla Ara