Alçıpan Vidası Satışı – Alçıpan Malzemeleri Satışı

Alçıpan uygulamalarında alçıpanın profile sabitlenmesi için alçıpan vidası kullanılmaktadır. Firmamız sizlere uygun fiyatlara alçıpan vidaları satışı yapmaktadır. Sizlerde kaliteli alçıpan malzemeleri için bize ulaşın. İletişim

Alçıpanın profillere sabitlenmesini sağlıyarak sağlam bir duvar veya asma tavan sistemi oluşturabilirsiniz. Alçıpan uygulamaları haricinde de kullanabilirsiniz. Bir diğer deyişle sivri vida olarakta bilinmektedir. Kaliteli alçıpan vidası fiyatları hakkında bilgi öğrenmek için bize ulaşın.

Alçıpan vidaları farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Yapı malzemeleri diğer malzemelere nispeten daha kaliteli ürünlerdir. Bundan dolayı da fiyatta farklılıklar görülmektedir. Firmamız İstanbul’un her iki yakasına hizmet vermektedir. Tüm alçıpan malzemeleri ve vida satışı yapmaktadır.

 Alçıpan vidaları malzemesi satışı yapan firmamızın içerisinde alçı çeşitleri ise kısaca şu şekildedir:

  • 2,5’luk Matkap Uçlu Vida (Akıllı Vida)
  • 2,5’luk Sivri Vida
  • 3,5’luk Sivri Vida
  • 3,5’luk Matkap Uçlu Vida

Alçıpan Vidası – Alçıpan Malzemeleri Satışı

Kaliteli alçıpan uygulaması yapılırken birçok malzeme kullanıır. Başlıca profil, vida, alçı malzemeleridir. Firmamız sizlere kaliteli alçıpan malzemeleri satışı yapmaktadır. Alçıpana dair herşeyi en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktayız.

Alçıpan uygulamasında kullanılan malzemeler: profil, alçıpan vidası, profil kesme makası, derzbandı, falçata, alçı malası, alçı küreği, alçı, derz dolgu alçısı, kartonpiyer gibi malzemelerdir. Firmamız bu malzemelerin tümünü sizlere sunmaktadır.

Alçıpan malzemeleri kaliteli olması sizlerin işininizi kolaylaştıracaktır. Örneğin profilin yoğunluğunun fazla olması vidanın gömülmesini önler ve aynı zamanda duvarın sağlam olmasını sağlar. Aynı şekilde derzbandının yapışkanlık özelliği olması işinizi kolaylaştırır. Firmamız tüm malzemeleri kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Siz de kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara almak istiyorsanız bize ulaşın. İletişim

Diğer Ürünlerimiz:

Alçıpan Vidası Satışı – Alçıpan Malzemeleri Satışı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Tıkla Ara