Saten Alçı Satışı

Saten alçı, genellikle alçıpan üzerine veya son kat alçı uygulamalarında kullanılmaktadır. Firmamız sizlere uygun fiyatlara alçı satışı yapmaktadır. Sizlerde kaliteli alçıpan malzemeleri için bize ulaşın. İletişim

Boya öncesi hazırlıklarda, sıva yüzeyini pürüsüz yapmak için kullanılmaktadır. Saten alçı fiyatları 100 ile 140 Tl arasındadır. Kaliteli ve uygun fiyatlara alçı satışı sunmaktayız.

Alçı Satan Yerler

Alçı ürünleri farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Yapı malzemeleri diğer malzemelere nispeten daha kaliteli ürünlerdir. Bundan dolayı da fiyatta farklılıklar görülmektedir. Firmamız İstanbul’un her iki yakasına hizmet vermektedir. Tüm alçıpan malzemeleri ve alçı satışı yapmaktadır.

 Alçı malzemesi satışı yapan firmamızın içerisinde alçı çeşitleri ise kısaca şu şekildedir:

  • Saten Alçı
  • Sıva Alçı
  • Kartonpiyer Alçısı
  • Derz dolgu alçısı

Saten Alçı- Alçıpan Malzemeleri Satışı

Alçıpan uygulaması yapılırken birçok malzeme kullanıır. Başlıca profil, vida, alçı malzemeleridir. Firmamız sizlere kaliteli alçıpan malzemeleri satışı yapmaktadır. Alçıpana dair herşeyi en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktayız.

Alçıpan uygulamasında kullanılan malzemeler: profil, alçıpan vidası, profil kesme makası, derzbandı, falçata, alçı malası, alçı küreği, alçı, derz dolgu alçısı, kartonpiyer gibi malzemelerdir. Firmamız bu malzemelerin tümünü sizlere sunmaktadır.

Alçıpan malzemeleri kaliteli olması sizlerin işininizi kolaylaştıracaktır. Örneğin profilin yoğunluğunun fazla olması vidanın gömülmesini önler ve aynı zamanda duvarın sağlam olmasını sağlar. Aynı şekilde derzbandının yapışkanlık özelliği olması işinizi kolaylaştırır. Firmamız tüm malzemeleri kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Siz de kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara almak istiyorsanız bize ulaşın. İletişim

Diğer Ürünlerimiz:

Saten Alçı Satışı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Tıkla Ara